Základní fyzikální praktikum

... vše o fyzikálním praktiku najdete právě na těchto stránkách
UKMFFKVOF

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


rad

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
rad [13.02.2017 13:34]
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D. [Měření]
rad [19.12.2019 11:37] (aktuální)
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D. [Měření]
Řádek 14: Řádek 14:
  
   * **Zápis** na měření se provádí pomocí internetu. Studenti mají k dispozici vždy o jeden zápis více, než je povinný počet měřených úloh.   * **Zápis** na měření se provádí pomocí internetu. Studenti mají k dispozici vždy o jeden zápis více, než je povinný počet měřených úloh.
-  * Studenti se přihlašují na jednotlivá měření bez ohledu na zápis paralelky v SISu.+  * Studenti se přihlašují na jednotlivá měření bez ohledu na zápis paralelky v SIS.
   * Rezervace úlohy je možná nejdříve 14 dní a nejpozději 60 min. předem. Odhlášení zapsané úlohy je možné nejpozději 3 dny před začátkem měření.   * Rezervace úlohy je možná nejdříve 14 dní a nejpozději 60 min. předem. Odhlášení zapsané úlohy je možné nejpozději 3 dny před začátkem měření.
   * Je možné změřit maximálně 3 úlohy týdně. Pokud nastane situace, že nebude dostatek volných termínů, bude maximální počet zápisů týdně dočasně omezen. ​   * Je možné změřit maximálně 3 úlohy týdně. Pokud nastane situace, že nebude dostatek volných termínů, bude maximální počet zápisů týdně dočasně omezen. ​
rad.txt · Poslední úprava: 19.12.2019 11:37 autor: Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.