Základní fyzikální praktikum

... vše o fyzikálním praktiku najdete právě na těchto stránkách
UKMFFKVOF

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zadani:u_v306

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
zadani:u_v306 [ 1.03.2021 16:23]
Kudrnová Hana Mgr. vytvořeno
zadani:u_v306 [ 2.03.2021 11:35]
Kudrnová Hana Mgr.
Řádek 13: Řádek 13:
         - fitováním naměřených průběhů intenzity světla teoretickým vztahem.         - fitováním naměřených průběhů intenzity světla teoretickým vztahem.
   - Stanovte chybu určení velikosti štěrbiny, diskutujte přesnost různých způsobů vyhodnocování difrakčních obrazců.   - Stanovte chybu určení velikosti štěrbiny, diskutujte přesnost různých způsobů vyhodnocování difrakčních obrazců.
 +  - Uveďte krátkou diskuzi, ohodnocení,​ oznámkování aj. na téma vzdálené laboratoře jako doplňková,​ alternativní možnost v distanční,​ resp. i v prezenční výuce. Jaký je Váš názor na laboratoř, kde základní úloha běží prezenčně a po praktiku její další verze on-line přes Internet pro možnost doplnění, doměření aj.? (tzv. hands-on-remote experiment).
  
  
Řádek 20: Řádek 21:
 podmínky pro polohy maxim a~minim, intenzita Fraunhoferova ohybu  podmínky pro polohy maxim a~minim, intenzita Fraunhoferova ohybu 
  
-**{{:​zadani:​pokyny:​mereni_V306.pdf|Pokyny ​k měření}}** (pro vzdálený experiment+**{{:​zadani:​pokyny:​mereni_V306.pdf|Studijní text a pokyny ​k měření pro vzdálený experiment}}**
- +
-**{{:​zadani:​pokyny:​mereni_V306_2.pdf|Stručný návod k ovládání experimentu}}**+
    
zadani/u_v306.txt · Poslední úprava: 2.03.2021 11:35 autor: Kudrnová Hana Mgr.