Základní fyzikální praktikum

... vše o fyzikálním praktiku najdete právě na těchto stránkách
UKMFFKVOF

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


rad

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
rad [22.09.2020 14:34]
Kudrnová Hana Mgr.
rad [11.02.2021 19:17] (aktuální)
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D. [Úvodem]
Řádek 6: Řádek 6:
   * Společně s~kurzem bezpečnosti práce proběhne **úvodní hodina**, ve které budou studenti seznámeni se zásadami práce v~praktiku a systémem zápisu do praktika. ​   * Společně s~kurzem bezpečnosti práce proběhne **úvodní hodina**, ve které budou studenti seznámeni se zásadami práce v~praktiku a systémem zápisu do praktika. ​
   * Před měřením v~praktiku IV budou studenti poučeni o **bezpečnosti práce se zdroji ionizujícího záření**. Platnost tohoto poučení je 1 rok.   * Před měřením v~praktiku IV budou studenti poučeni o **bezpečnosti práce se zdroji ionizujícího záření**. Platnost tohoto poučení je 1 rok.
-  * Fyzikální praktikum I (NOFY066) je prerekvizitou pro fyzikální praktika II, III a IV (NOFY028, NOFY030, NOFY024), bez absolvování PI nelze další praktika měřit (praktika s kódy NUFY a NAFY prerekvizitu nemají).+  * Fyzikální praktikum I (NOFY066) je prerekvizitou pro fyzikální praktika II, III a IV (NOFY028, NOFY030, NOFY024), bez absolvování PI nelze další praktika měřit (praktika s kódy NFUF a NAFY prerekvizitu nemají).
   * Harmonogram práce v praktiku a počet měřených úloh je každý semestr aktualizován a zveřejněn v přehledu na stránkách praktik.   * Harmonogram práce v praktiku a počet měřených úloh je každý semestr aktualizován a zveřejněn v přehledu na stránkách praktik.
   * Studentům se speciálními potřebami, kteří vyžadují úpravu režimu v praktiku, doporučujeme,​ aby kontaktovali příslušného lektora před začátkem semestru, nejdéle však do 14 dnů po začátku výuky. Později už může být řešení obtížné. ​   * Studentům se speciálními potřebami, kteří vyžadují úpravu režimu v praktiku, doporučujeme,​ aby kontaktovali příslušného lektora před začátkem semestru, nejdéle však do 14 dnů po začátku výuky. Později už může být řešení obtížné. ​
rad.1600778042.txt.gz · Poslední úprava: 22.09.2020 14:34 autor: Kudrnová Hana Mgr.