Základní fyzikální praktikum

... vše o fyzikálním praktiku najdete právě na těchto stránkách
UKMFFKVOF

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zadani:pravidla_ulohy_d

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
zadani:pravidla_ulohy_d [22.02.2021 12:58]
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.
zadani:pravidla_ulohy_d [ 3.03.2021 12:53] (aktuální)
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.
Řádek 1: Řádek 1:
-======  Obecná pravidla pro úlohy na zpracování dat ======+=====  Obecná pravidla pro úlohy na zpracování dat =====
  
   * Teoretický úvod pište stručně a věcně, uveďte však všechny důležité vztahy a předpoklady potřebné pro zpracování úlohy.   * Teoretický úvod pište stručně a věcně, uveďte však všechny důležité vztahy a předpoklady potřebné pro zpracování úlohy.
Řádek 7: Řádek 7:
   * Dodržujte označení prvků experimentu (trubic, pružinek atd.), aby opravující nemusel výsledky složitě dešifrovat. Jistě by se vám nelíbilo, kdyby vám laborantka v~protokolu z~měření přejmenovala vzorky.   * Dodržujte označení prvků experimentu (trubic, pružinek atd.), aby opravující nemusel výsledky složitě dešifrovat. Jistě by se vám nelíbilo, kdyby vám laborantka v~protokolu z~měření přejmenovala vzorky.
   * Pokud vyjde něco jinak, než je tabulková hodnota, tak to férově přiznejte a okomentujte. Řádově jinak by výsledek být ale neměl.   * Pokud vyjde něco jinak, než je tabulková hodnota, tak to férově přiznejte a okomentujte. Řádově jinak by výsledek být ale neměl.
-  * Než referát odevzdáte, podívejte se ještě jednou na stránky praktika, jak má referát vypadat, na co si dát pozor, a podle toho svoji práci opravte. Podívejte se na {{:​referat_priklady.pdf|příklady zpracování}} a na obvyklé [[:​chyby|chyby]].+  * Než referát odevzdáte, podívejte se ještě jednou na stránky praktika, jak má referát vypadat, na co si dát pozor, a podle toho svoji práci opravte. Podívejte se na {{:info:​referat_priklady.pdf|příklady zpracování}} a na obvyklé [[:​chyby|chyby]].
   * Doporučujeme nahrát soubor s~výpočty (Excel) spolu s~daty, můžeme Vám poradit, kde jste udělali chybu.   * Doporučujeme nahrát soubor s~výpočty (Excel) spolu s~daty, můžeme Vám poradit, kde jste udělali chybu.
   * V~případě jakýchkoli nejasností napište mail některému z~vyučujících,​ který danou úlohu opravuje.   * V~případě jakýchkoli nejasností napište mail některému z~vyučujících,​ který danou úlohu opravuje.
 +
 +
 +  * **Termín odevzdání** pro úlohy zapsané na 7.3.2021 je 21.3.2021.
 +  * Pokud úlohy odevzdáte v~termínu, obdržíte jako **bonus 3~body za měření** (věříme, že termín dodržíte, 3~body budou nastaveny předem). ​
zadani/pravidla_ulohy_d.1613995084.txt.gz · Poslední úprava: 22.02.2021 12:58 autor: Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.