Základní fyzikální praktikum

... vše o fyzikálním praktiku najdete právě na těchto stránkách
UKMFFKVOF

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zadani:f1

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
zadani:f1 [10.04.2020 13:37]
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.
zadani:f1 [10.04.2020 13:55] (aktuální)
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.
Řádek 34: Řádek 34:
   * Dodržujte označení prvků experimentu (trubic, pružinek atd.), aby opravující nemusel výsledky složitě dešifrovat. Jistě by se vám nelíbilo, kdyby vám laborantka v protokolu z měření přejmenovala vzorky.   * Dodržujte označení prvků experimentu (trubic, pružinek atd.), aby opravující nemusel výsledky složitě dešifrovat. Jistě by se vám nelíbilo, kdyby vám laborantka v protokolu z měření přejmenovala vzorky.
   * Pokud vyjde něco jinak, než je tabulková hodnota, tak to férově přiznejte a okomentujte. Řádově jinak by výsledek být ale neměl.   * Pokud vyjde něco jinak, než je tabulková hodnota, tak to férově přiznejte a okomentujte. Řádově jinak by výsledek být ale neměl.
-  * Než referát odevzdáte, podívejte se ještě jednou na stránky praktika, jak má referát vypadat, na co si dát pozor, a podle toho svoji práci opravte. Podívejte se na {{:​referat_priklady.pdf|příklady zpracování}} a vyvarujte se zbytečných ​[[:chyby|chyb]].+  * Než referát odevzdáte, podívejte se ještě jednou na stránky praktika, jak má referát vypadat, na co si dát pozor, a podle toho svoji práci opravte. Podívejte se na {{:​referat_priklady.pdf|příklady zpracování}} a na obvyklé ​[[:chyby|chyby]].
   * Doporučujeme nahrát soubor s výpočty (Excel) spolu s daty, můžeme Vám poradit, kde jste udělali chybu.   * Doporučujeme nahrát soubor s výpočty (Excel) spolu s daty, můžeme Vám poradit, kde jste udělali chybu.
   * V případě jakýchkoli nejasností napište mail některému z vyučujících.   * V případě jakýchkoli nejasností napište mail některému z vyučujících.
zadani/f1.1586518649.txt.gz · Poslední úprava: 10.04.2020 13:37 autor: Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.