Základní fyzikální praktikum

... vše o fyzikálním praktiku najdete právě na těchto stránkách
UKMFFKVOF

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zadani:227

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
zadani:227 [ 7.12.2018 10:37]
Gabriel Petr RNDr. Ph.D. [Pracovní úkol]
zadani:227 [ 5.02.2019 14:51] (aktuální)
Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D. [Pracovní úkol]
Řádek 9: Řádek 9:
  
   -  Změřte metodou přímou závislost kapacity deskového kondenzátoru na přiloženém napětí pro jednu vzdálenost desek kondenzátoru. K měření použijte generátor funkcí a osciloskop.   -  Změřte metodou přímou závislost kapacity deskového kondenzátoru na přiloženém napětí pro jednu vzdálenost desek kondenzátoru. K měření použijte generátor funkcí a osciloskop.
-  - Pomocí LCR metru změřte závislost kapacity deskového kondenzátoru na vzdálenosti desek d. Z naměřených hodnot určete permitivitu vakua. ​+  - Pomocí LCR metru změřte závislost kapacity deskového kondenzátoru na vzdálenosti desek. Z naměřených hodnot určete permitivitu vakua. ​
   -  Porovnejte hodnoty kapacity naměřené v bodech 1 a 2. Diskutujte rozdíly.   -  Porovnejte hodnoty kapacity naměřené v bodech 1 a 2. Diskutujte rozdíly.
   -  Pomocí LCR metru a deskového kondenzátoru změřte relativní permitivitu přiložených vzorků a srovnejte s tabulkovými hodnotami.   -  Pomocí LCR metru a deskového kondenzátoru změřte relativní permitivitu přiložených vzorků a srovnejte s tabulkovými hodnotami.
zadani/227.txt · Poslední úprava: 5.02.2019 14:51 autor: Valentová Helena doc. RNDr. Ph.D.